“ÇOCUKLAR İÇİN ELELE” PROJESİ

admin Haberler Ağustos 8, 2021
Hepimiz için çok heyecanlı olduğumuz bir güne yaklaştık. “Çocuklar için El Ele” diyerek çıktığımız Federasyon yolunda “Proje Açılış Etkinliği”mizi gerçekleştiriyoruz.
Türkiye’de önemli bir adım atıyoruz.
Avrupa Birliği Projesi’nden sağladığımız kaynak ile ülkemiz genelinde, geleceğimiz olan çocuklarımızın yüksek yararı için çalışan sivil toplum kuruluşları olarak; Denizli Koruyucu Aile Derneği, İstanbul Koruyucu Aile Derneği, İzmir Koruyucu Aile Derneği, Samsun koruyucu Aile Derneği, Bizim Çocuklar Gençlik Akademisi Derneği ile birlikte federasyon çatısı altında buluşuyoruz.
Bizler projemizde bir yandan kurumsal kapasitelerimizin artırılmasını, bir yandan da oluşturulan çatı ile, birlikte hareket etme becerilerimizi geliştirerek faaliyet alanımızla ilgili politika ve karar alma mekanizmalarına aktif katılımı hedeflemekteyiz.
Projemizin ilk toplantısı ve proje açılışımız 11 Ağustos Çarşamba günü saat 10:30 da North Point Hotel Denizli’de gerçekleştirilecektir.
Ardından yönetişim eğitimlerimiz 11-12-13 Ağustos’ta tarihleri boyunca tüm gün olarak devam edecektir.
Projemizin bu ilk toplantısı için tüm organizasyonumuz tamamlandı.
Paydaşlarımızın da katılım sağlayacağı bu buluşmanın verimli bir toplantı olması, kurulacak federasyonun tüm çocuklarının yararına ve mutluluk getirmesi, bu geniş çatı altında buluşmak dileğiyle…
Bekliyoruz.
Denizli Koruyucu Aile Derneği Yönetim Kurulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir